Obudowa Nauticam NA-RX100VII Pro Package dla Sony RX100VII #17424

  • szt.
  • 9 099,00 zł / szt.

Nauticam wspiera i ulepsza linię dla aparatów Sony RX100. Obudowa NA-RX100VII kontynuowana jest przez system wymiennych portów N50.  Posiada ten sam innowacyjny system blokady, wyrażnie oznakowane i intuicyjne przyciski.

Nauticam NA-RX100VII to model który od razu stał się ulubieńcem podwodnych fotografów. Tak jak poprzednie modele, tak i ten wyróżnia się ergonomicznością, wyraźnie opisanymi przyciskami oraz doskonałą kontrolą apratu. Kompaktowa obudowa NA-RX100VII doskonale dopasowuje się do dłoni i z łatwością daje się utrzymać jedną ręką. 

Cena może ulec zmianie, w zależności od kursu Euro.

PRZED ZAKUPEM PROSIMY O KONTAKT Z NASZYM SPECJALISTĄ FOTOGRAFII PODWODNEJ MARKIEM SADOWSKIM NR. TEL. 604 419 462 

 

Nauticam wspiera i ulepsza linię dla aparatów Sony RX100. Obudowa NA-RX100VII kontynuowana jest przez system wymiennych portów N50. Posiada ten sam innowacyjny system blokady, wyrażnie oznakowane i intuicyjne przyciski.

Nauticam NA-RX100VII to model który od razu stał się ulubieńcem podwodnych fotografów. Tak jak poprzednie modele, tak i ten wyróżnia się ergonomicznością, wyraźnie opisanymi przyciskami oraz doskonałą kontrolą aparatu. Kompaktowa obudowa NA-RX100VII doskonale dopasowuje się do dłoni i z łatwością daje się utrzymać jedną ręką.

Kontynuacja dłuższego obiektywu zmiennoogniskowego o ogniskowej 24–200 mm w modelu RX100 VII (takim samym jak RX100VI) odróżnia ten aparat od bardzo popularnego modelu RX100 V. Zawiera przeprojektowany przetwornik Exmor RS CMOS o rozdzielczości 20,1 megapiksela i ulepszony procesor BIONZ Procesor obrazu X i bardzo dokładny 357-punktowy hybrydowy system autofokusa.Dzięki 5-osiowej stabilizacji obrazu i cichemu fotografowaniu bez zaciemnienia 20 kl./s (z autofokusem) RX100 VII będzie dokładniej śledzić obiekty w trybach zdjęć i wideo.

RX100 VII rejestruje wideo UHD 4K 30/24 kl./s z próbkowaniem w dół z całej szerokości matrycy, dając niezwykle ostre szczegóły. Do przechwytywania w zwolnionym tempie dostępny jest tryb Full HD 120 kl./s, a także dedykowany tryb HFR, który pozwala kamerze nagrywać z szybkością do 960 kl./s. RX100VII, oferujący również tryb „Steady Shot Active Mode”, łączy w sobie stabilizację aparatu i obiektywu, aby zapewnić płynny wygląd Twoim filmom, nawet podczas wykonywania dużych ruchów, a po dodaniu gniazda mikrofonu strzelcy wideo z pewnością będą chcieli nadać temu aparatowi drugie spojrzenie.

KONTROLA MISJI

NA-RX100VII słynie z funkcjonalności, aby zaspokoić użytkownika obudowy zapewnia dostęp do niezbędnych elementów stresujących kamerą tam, gdzie są one najbardziej potrzebne i łatwo dostępne. Przycisk nagrywania jest w kolorze czerwonym i łatwo dostępny z prawej strony obudowy, nawet przy użyciu opcjonalnego systemu tac.

OPCJE PORTU

Obudowy RX100VII posiada system wymiennych portów N50. Ten nowy system portów pozwala na różne konfiguracje, aby sprostać każdej sytuacji od super szerokiego kąta do super makro! NA-RX100VII jest dostarczany z portem standardowym, który zapewnia pełny zoom przez obiektyw aparatu. 

WYJŚCIE HDMI

RX100VII posiada wyjście HDMI do przesyłania sygnału wizyjnego, co umożliwia korzystanie z zewnętrznych monitorów, które ułatwiają ocenę ekspozycji, ostrości i kompozycji w porównaniu z wbudowanym wyświetlaczem LCD aparatu.

ZINTEGROWANY SYSTEM KONTROLI PODCIŚNIENIA I WYKRYWANIA NIESZCZELNOŚCI

Obudowa w wyposażeniu standardowym posiada zintegrowaną funkcję kontroli próżni i wykrywania nieszczelności. Z opcjonalnym zaworem próżniowym zapewni stałą kontrolę bezpieczeństwa przed zalaniem. Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LED pozwala wiedzieć czy próżnia jest stała, traci próżnię bądź następuje wtargnięcie wody.

System Nauticam jest kompensowany temperaturowo, eliminując fałszywe alarmy spowodowane zmianą temperatury zewnętrznej lub nagrzaniem się kamery podczas nurkowania w akcji.

KOMPATYBILNOŚĆ FLEXITRAY

Dodaj uchwyty i standardowe uchwyty kulowe 1" do konfiguracji z dodatkiem Flexitray lub Easitray.

 

Wymiary : 151 x 101 x 137mm

Waga na powierzchni : 1,9kg

Wodoszczelność : 100 m 

 

W zestawie :

- obudowa NA-RX100VII ze standardowym portem

- zapasowy o-ring 90135

-zestaw uchwytów z przedłużeniem spustu migawki

- prawy uchwyt

- flexitray

- mocowanie kulowe

- narzędzia do demontażu

- smar

- zestaw kluczy imbusowych

- torba na obudowę

- zawór próżniowy

- bateria CR2032 (do systemu próżniowego)

- instrukcja obsługi 

 

Najważniejsze dane techniczne aparatu:

1-calowy przetwornik Exmor RS BSI CMOS o rozdzielczości 20,1 megapiksela

Procesor obrazu BIONZ X i interfejs LSI

Obiektyw ZEISS Vario-Sonnar T* f/2,8-4,5

24-200 mm (odpowiednik 35 mm)

Fotografowanie z prędkością do 20 kl./s bez efektu blackout

Wideo UHD 4K przy 30/24p z HLG i S-Log3 Gammas

Wysuwany wizjer OLED o przekątnej 0,39 cala i rozdzielczości 2,36 mln punktów

3,0-calowy ekran dotykowy o przekątnej 921,6 tys. punktów, odchylany o 180°

Szybki hybrydowy AF, 357 punktów detekcji fazy

Śledzenie w czasie rzeczywistym i Eye-AF