Newell

Newell
Dzięki innowacji technologii cyfrowej i rozpowszechnieniu lustrzanek cyfrowych bardziej niż kiedykolwiek rozumiemy Waszą potrzebę wygody i komfortu pracy. Jako producent Battery Pack'ów zapewniamy wsparcie dla fotografii cyfrowej w każdych warunkach. 


Newell jest stosunkowo nową firmą na rynku. Naszym hasłem przewodnim jest "Przewaga jakości", dlatego staramy się aby nasze produkty przekonały jakością wykonania najbardziej wybrednych klientów. Stosujemy tylko sprawdzone i wypróbowane rozwiązania w dbałości o komfort pracy każdego fotografa. 

Z myślą o swoich klientach staramy się nieustannie wprowadzać nowe rozwiązania i udogodnienia w produkcji batterypack'ów. Aby potwierdzić wysoką jakość swoich produktów na każdy z nich udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. To wszystko przy zachowaniu niskiej, konkurencyjnej cany. 

Niezależnie od sprzętu jakim się posługujesz, zasilanie oraz wygoda to dwie z najważniejszych cech aby osiągnąć jak najwyższy komfort pracy. Firma Newell stara się je zapewnić aby fotografowanie było jeszcze przyjemniejsze niż dotychczas.
 
Bateria do Kamer GoPro 4 silver / black

Bateria do Kamer GoPro 4 silver / black

44.00 zł
Add to basket