Serwis

Nasze centrum zajmuje się serwisem, konserwacją oraz naprawą podwodnego sprzętu fotograficznego, także po zalaniu. Wykonujemy również próby ciśnieniowe sprzętu wykorzystywanego pod wodą.

Serwis :

2 lata to idealny okres, aby oddać swój sprzęt fotograficzny na przegląd, który zagwarantuje większą żywotność sprzętu. Sprawdzamy każdą część, stan głównego o-ringu oraz ciśnienie w obudowie. Mają Państwo pewność, że obudowa jest w 100% niezawodna i wodoszczelna.

Wykonujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny dla marek : Nikon, Ikelite, Sony, Olympus, Nauticam, Sea & Sea, Inon, Light & Motion

 

Naprawy :

Zajmujemy się naprawami :

- obiektywów Canon, Sony, Olympus, Panasonic …

- obudowy Ikelite, Nauticam, Sea&Sea, Subal

- lamp BigBlue, Inon, Weefine…

 

Konserwacja :

Odpowiednia konserwacja O-ringów jest bardzo ważna, jeżeli chcemy zapobiec zalaniu sprzętu. O-ringi są barierą odpowiedzialną za utrzymanie wodoszczelności sprzętu, więc powinny być regularnie sprawdzane i konserwowane. Prawidłowe czyszczenie i kontrola przed użyciem sprzętu jest bardzo ważna!

 

Ekspertyzy dla ubezpieczycieli

Uszkodzenie aparatu, obiektywu, podwodnego dome portu lub lampy błyskowej itp. Jeśli potrzebujesz zgłosić szkodę do ubezpieczenia, skontaktuj się z nami.

 

Cena :

Po analizie sprzętowej wysyłamy pełną wycenę do akceptacji.

Przedpłata konieczna jest dla napraw wycenionych na koszt powyżej 500 zł.

 

Czas naprawy : standardowa usługa do 14 dni

 

Serwis Door-to-Door

Świadczymy również usługę door to door, polegającą na wysłaniu sprzętu do serwisu bez wychodzenia z domu. To takie wygodne !

Informacje jakie przesyłka powinna zawierać :

- Imię Nazwisko

- Adres e-mail

- Adres

- Opis problemu