Obudowa podwodna Nauticam NA-5D MKIV do aparatu Canon 5D Mark IV

  • szt.
  • 17,720.00 zł / szt.

Obudowa Nauticam NA-5D MKIV do aparatu Canon 5D Mark IV!!!

Nauticam z dumą ogłasza nową obudowę podwodną stworzoną specjalnie do najnowszej cyfrowej lustrzanki Canon z pełną klatką, EOS-5D Mk IV.

Cena może ulec zmianie w zależności od kursu Euro.

PRZED ZAKUPEM PROSIMY O KONTAKT Z NASZYM SPECJALISTĄ FOTOGRAFII PODWODNEJ MARKIEM SADOWSKIM NR. TEL. 604 419 462 

 

Seria 5D ma imponujące osiągnięcia zestawu funkcji. W 2005 r. Canon 5D był pierwszą pełnowartościową kamerą DSLR dostępną w standardowym rozmiarze. W 2008 r. 5D Mark II stał się pierwszym pełnowymiarowym lustrzanym odbiciem wideo HD. Nowy 5D Mark IV oferuje najwyższy czujnik dynamiki jaki kiedykolwiek został wydany przez firmę Canon i nagrywanie wideo w formacie 4K. Te poprawki wydajności to główne uaktualnienia z poprzednich modeli, korzystające zarówno z fotografii, jak i przechwytywania ruchu!

Choć bardzo podobny do poprzednich kamer 5D Mark III i 5DS, małe wymiary w obudowie Mark IV zmusiły nowy projekt obudowy. Zachowany jest rdzeń sterowania, sprawdzony przez pokolenia istniejących obudów w terenie. Ta spójność projektowa powoduje natychmiastową znajomość układu sterowania dla osób, które wcześniej korzystały z obudów Nauticam, a także starannie dopracowane i sprawdzone w terenie produkty przeznaczone dla osób, które przybyły do marki.

Nowa obudowa Nauticam NA-5DMIV obejmuje technologie z obudów Nauticam, które pojawiły się przed nim, ale posiada zwiększoną ergonomię, większą kontrolę i dostęp do kontroli, a także zmniejszenie rozmiaru / wagi dzięki zaawansowanym technologicznie procesom produkcyjnym.