Obudowa podwodna SeaLife SportDiver do smartfona

  • szt.
  • 1 790,00 zł / szt.

SeaLife SportDiver to kompaktowa i lekka obudowa podwodna dla smartfonów. Obudowa SportDiver pozwoli nurkom na robienie zdjęć i filmów swoim smartfonem do głębokości 40 metrów. SportDiver może pomieścić większość modeli Android oraz iPhone. Darmowa aplikacja SportDiver App jest dostępna w App Store lub Play Store. Wytrzymała obudowa jest zbudowana z poliwęglanu, stali nierdzewnej, aluminium i szkła optycznego

SportDiver jest łatwa obsłudze, duża dźwignia spustu migawki i tylne przyciski sterujące ułatwiają obsługę, nawet w rękawicach nurkowych. Nurkowie mogą być bardziej kreatywni przy robieniu zdjęć lub kręceniu filmów dzięki zaawansowanym ustawieniom aparatu*. Dostosuj zoom, ekspozycję (EV), automatyczną/ręczną ostrość, balans bieli, odcień, wybór obiektywu, tryb RAW+JPEG, Live Photo i rozmycie tła (w dostępnych modelach telefonów).

Obudowa SportDiver zawiera darmową aplikację SportDiver. Możesz łatwo przełączać się między trybem foto i wideo. SportDiver App wykorzystuje technologię aparatu fotograficznego Twojego telefonu. Aplikacja obsługuje obecne i poprzednie wersje systemu operacyjnego, aplikacja jest aktualizowana zgodnie z nowymi wersjami systemu operacyjnego. Automatycznie łączy się z Twoim smartfonem i aplikacją za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth. Żadne kable ani przyciski nie dotykają telefonu i oferuje ultra niskie zużycie energii zarówno dla telefonu, jak i obudowy, która jest zasilana przez dwie baterie AAA, które wystarczają na ponad 50 godzin ciągłej pracy.

W celu uzyskania lepszych fotografii, w zestawie dołączony jest wymienny podwodny filtr korekcji kolorów, który przywraca naturalne kolory pod wodą. Filtr można łatwo zamocować lub zdjąć pod wodą. Obudowa posiada potrójne mocowania statywowe 1/4-20, które montuje się do każdego światła lub zasobnika światła ze standardowymi gwintami statywowymi. 

SportDiver posiada "podwójny alarm przecieku", który obejmuje wewnętrzny alarm wilgoci i alarm ciśnienia próżniowego, które ostrzegają nurka za pomocą ostrzeżeń na ekranie, dźwięku i sygnału LED w mało prawdopodobnym przypadku naruszenia wodoszczelności i utraty ciśnienia w obudowie lub wykrycia wilgoci. Drzwi aparatu SportDiver są uszczelnione za pomocą O-ringu z TPE i solidnego zatrzasku cam-lock, który łatwo i bezpiecznie zamyka wodoodporne drzwi. Aby zapobiec zamgleniu wnętrza spowodowanemu przez resztki wilgoci, SportDiver wykorzystuje kapsułę ze środkiem przeciwmgielnym "Moisture Muncher", która zapobiega zamgleniu. 

 

OBUDOWA KOMPATYBILNA Z : 

iPhone: 12, 12 Pro, 12 Pro Max, 12 Mini, 11, 11 Pro, 11 Pro Max, X, Xr, Xs, Xs Max, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus.
Android: Samsung: Galaxy S9 i w górę większość innych telefonów z systemem Android
Uwaga: Obudowa podwodna SportDiver pasuje do telefonów o wymiarach do 6.49″ x 3.15″ x 0.38″