Obudowa podwodna Nauticam NA-R5 dla CANON EOS R5

  • szt.
  • 16 370,00 zł / szt.

OBUDOWA PODWODNA NAUTICAM NA-R5 DLA APARATU CANON EOS R5 

Nauticam nieustannie zmienia swoje projekty obudów podwodnych aby stworzyć absolutnie najlepsze wrażenia dla użytkownika podczas fotografowania pod wodą. Ich obudowy są wykonane z wysokiej jakości aluminium z kontrolkami i pokrętłami zaprojektowanymi dla doskonałej ergonomii. Obudowa jest wodoodporna do 100m i zachowuje dość małe wymiary - dzięki czemu świetnie nadaje się do podróży. Wszystkie przyciski są wyraźnie oznakowane, co ułatwia znalezienie elementów sterujących pod wodą. Obudowa zawiera dwa porty światłowodowe i czujnik przecieku.

Cena może ulec zmianie w zależności od kursu Euro.

PRZED ZAKUPEM PROSIMY O KONTAKT Z NASZYM SPECJALISTĄ FOTOGRAFII PODWODNEJ MARKIEM SADOWSKIM NR. TEL. 604 419 462 

KONTROLA MISJI

Firma Nauticam słynie z funkcjonalności, aby zaspokoić użytkownika obudowy zapewnia dostęp do niezbędnych elementów sterujących kamerą tam, gdzie są one najbardziej potrzebne i łatwo dostępne w zasięgu ergonomicznych i gumowanych uchwytów.

Duże radełkowane i gumowane pokrętła sterujące zapewniają dostęp do "głównych" i "podrzędnych" pokręteł sterujących aparatu. Dwustopniowy spust pozwala na płynne ustawienia ostrości i wyzwalanie migawki. Dodatkowe przyciski "Menu", "Wybór punktu ostrości" i inne są również łatwo dostępne z poziomu uchwytów.

 

OPATENTOWANA DŹWIGNIA BLOKADY PORTU

NA-R5 posiada opatentowany przez Nauticam system blokowania portów. Porty mogą być łatwo zainstalowane i bezpiecznie zablokowane na swoim miejscu. NA-R5 obsługuje zarówno obiektywy z mocowaniem RF jak i EF poprzez system portów N120.

 

ZATRZASK BLOKADY OBUDOWY

Nauticam posiada najprostszy system zamykania obudowy, wymagający bardzo małej siły do obsługi. Zatrzaski są bezpiecznie zablokowane, aby zapobiec przypadkowemu otwarciu ale są łatwe do otwarcia w razie potrzeby szybkiej wymiany baterii lub karty pamięci.

 

UCHWYTY ZE STALI NIERDZEWNEJ

Usztywniające uchwyty są dołączone do obudowy. Wsporniki te eliminują wszelkie wygięcia lub chybotanie podczas używania dużych stroboskopów i zapewniają wiele punktów zaczepienia dla smyczy lub innych akcesoriów.

 

WYZWALANIE BŁYSKU

Wbudowane grodzie światłowodowe współpracują z jednym z dwóch opcjonalnych wyzwalaczy lamp błyskowych. Opcjonalny wyzwalacz TTL może być włączany i wyłączany z zewnątrz obudowy, co pozwala na łatwe przełączanie między oświetleniem otoczenia a sztucznym oświetleniem sceny.

 

PROFESJONALNA OPTYKA KLASY PREMIUM

NA-R5 został zaprojektowany w oparciu o system portów N120, a gdy jest używany z obsługiwanymi obiektywami, umożliwia korzystanie z różnorodnej optyki Nauticam do kontaktu z wodą, takiej jak WACP, a także konwertery super makro SMC-1 i SMC-2.

 

ZINTEGROWANY SYSTEM KONTROLI PODCIŚNIENIA I WYKRYWANIA NIESZCZELNOŚCI

Obudowa w wyposażeniu standardowym posiada zintegrowaną funkcję kontroli próżni i wykrywania nieszczelności. Z opcjonalnym zaworem próżniowym zapewni stałą kontrolę bezpieczeństwa przed zalaniem. Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LED pozwala wiedzieć czy próżnia jest stała, traci próżnię bądź następuje wtargnięcie wody.

System Nauticam jest kompensowany temperaturowo, eliminując fałszywe alarmy spowodowane zmianą temperatury zewnętrznej lub nagrzaniem się kamery podczas nurkowania w akcji.

 

SPECYFIKACJE :

 

wymiary : 357mm x 200mm x 161mm

waga na powierzchni : 3,5 kg

wodoszczelność : 100 m

materiał : aluminium + poliwęglan 

AKCESORIA NA ZDJĘCIACH NIE SĄ WŁĄCZANE DO ZAKUPU.