Obudowa podwodna NA-D500 do aparatu Nikon D500

  • szt.
  • 15 850,00 zł / szt.

Obudowa NA-D500 do aparatu Nikon D500!!!

Nauticam ma przyjemność zaprezentować NA-D500, najnowszą wersję w najdoskonalszej podwodnej kamery. Nauticam jest liderem w dziedzinie ergonomii, budowania jakości i niezawodności. NA-D500 to najdoskonalszy akcesorium do nowej, ekscytującej kamery Nikon D500. I jest już dostępna ...

Cena może ulec zmianie w zależności od kursu Euro.

PRZED ZAKUPEM PROSIMY O KONTAKT Z NASZYM SPECJALISTĄ FOTOGRAFII PODWODNEJ MARKIEM SADOWSKIM NR. TEL. 604 419 462 

Obudowy Nauticam są ewolucyjnymi cudami, z ulepszeniami z poprzednich szesnastu Nauticam dla systemów Nikon dostarczających fundamentu tego nowego modelu. Skumulowane doświadczenie bazy użytkowników Nauticam stwarza stałą inspirację dla innowacji i stanowi kluczową siłę marki.

Nowa obudowa Nauticam NA-D500 dodatkowo zwiększa ergonomiczne rynkowe doświadczenie firmy Nauticam dzięki poprawie rozmieszczenia kontrolera, nowym, bardziej wyrafinowanym systemom wyzwalania lampy błyskowej (z opcjonalnym upgradeem TTL) oraz zmniejszonym rozmiarem / wagą dzięki zaawansowanym technologicznie procesom produkcyjnym.

Wizjery

Standardowy wizjer szklany jest bardzo dobry i przyjazny dla podróżujących, ale wielu fotografów woli powiększyć wizjer z regulowanym dioptorem. Nauticam wytwarza "prosty" wizjer powiększający 180º i powiększony kątownik 45º w celu zwiększenia łatwości wykonywania zdjęć w pobliżu, często związanych z fotografowaniem makrofotografii. Oba wizjerki posiadają wysokiej jakości optykę i umożliwiają jasne przeglądanie całego obrazu. Opatentowana zewnętrzna regulacja dioptrii umożliwia indywidualne dostosowanie do standardowej ostrości pod wodą, a zmiany w wizjerze można wykonywać w mniej niż 30 sekund bez użycia narzędzi. Wyjątkowa kompozycja i dokładność ustawiania ostrości nigdy nie były bardziej dostępne.

Premium optyka

Doświadczeni strzelcy wiedzą, że aparat jest tak dobry, jak obiektyw, a to samo dotyczy wyboru optyki podwodnego aparatu fotograficznego. Cztery porty szklane optyczne powlekane (250 mm, 230 mm, 180 mm i 140 mm) oraz szereg portów akrylowych obsługują popularne obiektywy firmy Nikon, Sigma i Tokina. Konfiguracje portów są szeroko testowane w firmie Nauticam w celu określenia idealnej długości pierścienia przedłużającego dla uzyskania najlepszej wydajności.

Do makrofotografii i makrofotografii, Nauticam Super Macro Converter jest rewolucyjnym dodatkiem. Jest to całkowicie zaprojektowana obudowa, zoptymalizowana do użycia w wodzie. Korekcja kontaktu z wodą zapewnia najwyższą całkowitą ostrość, wolną od aberracji chromatycznej i fioletowego obwiedni, przy stosowaniu współczynników reprodukcji powyżej 2: 1 przy użyciu obiektywu Nikon AF-S 105 mm / 2,8 VR.

Jakość wykonania

Jakość wykonania Nauticam jest niedościgniona, wykorzystując najnowocześniejsze produkty i nowoczesne, innowacyjne techniki produkcyjne, które zapewniają bezproblemową obsługę. Trochę jak szwajcarski kawałek czasu, złożoność pod maską powoduje bezawaryjne użytkowanie, które działa i działa przez lata.

Specyfikacja:

  • wymiary: 354mm (W) × 188mm (H) × 134mm (D)
  • waga: 3.02kg
  • wodoodporność: 100 m