Aparat wodoszczelny Olympus TG-6 Tough

  • szt.
  • 2 100,00 zł / szt.

Aparat Olympus Tough TG-6 dzięki swojej niezwykłej funkcjonalności idealnie sprawdzi się w każdej ekstremalnej podróży. Jest wodoodporny do 15m, odporny na kurz, pył, upadek z maksymalnej wysokości 2,1m, mróz do -10°C a także na zgniatanie ciężarem do 100 kg.Aparat z niesamowitą funkcją nagrywania filmów 4K oraz Full HD z prędkością 120kl/s. Matryca 12-megapiksli oraz procesor TruePic VIII pozwala na robienie zdjęć najwyższej jakości niezależnie od warunków oświetleniowych. Dzięki trybowi HDR wiernie odtworzymy zarówno jasne, jak i ciemne obszary kadru.

Nagła zmiana temperatury powietrza wywołuje zamglenia na obiektywie. Z TG-6 to już przeszłość”.

Aparat Olympus TG-6 jest wodoodporny do 15m . Nowa, podwójna przeciwmgielna szybka ochronna pozwala fotografować w każdych warunkach atmosferycznych. Podwójna szybka ochronna zastosowana w TG-6 zapobiega zjawisku zamglenia i zapewnia większą widoczność.

 

Arktyczny zmierzch, podwodny mrok umiejętność radzenia sobie w słabych warunkach oświetleniowych jest kluczem do zrobienia doskonałego zdjęcia. Nowy, niezwykle czuły i wydajny sensor w połączeniu z najnowszym procesorem obrazu TruePic VIII, stosowanym w naszym flagowym aparacie systemowym, zapewnia lepszą jakość obrazu, szerszy zakres tonalny oraz krótszy czas reakcji.

 

Lubisz leśne wędrówki, górską wspinaczkę przy wietrznej pogodzie, a może chętnie odkrywasz uroki arktycznych jaskiń? Czujniki położenia będą niezwykle pomocne podczas każdej Twojej wyprawy”.

Aparat TG-6 wyposażony jest w GPS, kompas, manometr oraz czujnik temperatury. Dzięki aplikacji Ol. Track wszystkie dane zapisane przez czujniki możesz dodać do zdjęć oraz filmów, a następnie przesłać je przez wi-fi do swojego smartfona lub tabletu.