Szybki test serologiczny na koronawirus 50 szt.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Alltests
  • Dostępność: Na stanie
  • szt.
  • 2 200,00 zł / szt.

Test serologiczny na koronawirusa w kierunku przeciwciał IgG i IgM

Szybki test do wykrywania przeciwciał IgG i IgM przeciwko 2019-nCOV (nr kat INCP-402) można wykonać w 10 minut.

Firmy AllTests

posiada świadectwo dopuszczenia, CE, certyfikat eksportu wydany przez Chińskie Ministerstwo Zdrowia

 

Fakturę wystawia Przychodnia

 

 

Szybki test serologiczny w kierunku Koronawirusa. Szybki test do wykrywania przeciwciał IgG i IgM
przeciwko 2019-nCOV (nr kat INCP-402)

 

Wiedza czy ty, lub twoi pracownicy są zakażeni koronawirusem, może być istotna dla twojej rodziny, lub twojej pracy, bo osoba zakażona, bezobjawowa już może zarażać członków twojej rodziny lub współpracowników.

Zrobienie szybkiego, taniego i prostego testu pozwoli ci wykryć osoby zakażone w twoim otoczeniu. Pozwoli to na wczesne odizolowanie tych osób, włączenie leczenia, a co za tym idzie ograniczenie rozprzestrzeniania się choroby, co może mieć kapitalne znaczenie dla ciebie, twojej rodziny, twojego biznesu i całego społeczeństwa.

 

test-na-koronawirusa.pl

 

Szybki test do wykrywania przeciwciał IgG i IgM przeciwko 2019-nCOV (nr kat INCP-402) można wykonać w 10 minut.

Firmy AllTests

posiada świadectwo dopuszczenia, CE, certyfikat exportu wydany przez Chińskie Ministerstwo Zdrowia

 

Fakturę wystawia Przychodnia

BioMaxima zgłosiła test na koronowirusa do URPL, który daje wyniki po 10 minutach. Test posiada już rejestrację na rynek europejski CE i jest zatwierdzeny w Polsce.

Test 2019-nCoV IgG/IgM jest szybkim testem immunochromatograficznym do jakościowego wykrywania u ludzi przeciwciał IgG i IgM przeciwko 2019-nCoV. Materiałem badanym jest krew pełna, osocze lub surowica. Do przeprowadzenia szybkiego testu nie jest wymagane posiadanie specjalistycznego sprzętu wynika z informacji jakie podała spółka w komunikacie.

„Wprowadzony właśnie przez BioMaxima do oferty test umożliwia szybką, masową diagnostykę przesiewową. Takie rozwiązanie umożliwia typowanie osób z infekcją wirusem 2019-nCoV spośród grupy podwyższonego ryzyka, które powinny następnie być poddane bardziej precyzyjnej i kosztownej diagnostyce potwierdzającej w jednym z autoryzowanych laboratoriów lub ewentualnej kwarantannie” - poinformował w komunikacie prezes Łukasz Urban.

Test jaki chce zarejestrować BioMaxima został opracowany przez firmę Hangzou AllTest Biotech. W dniu 16 lutego została złożona deklaracja CE, umożliwiająca stosowanie testów na rynkach Unii Europejskiej.