Obudowa Nauticam NA-RX100VI Pro Package dla Sony RX100VI #17421P

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nauticam
  • Dostępność: Dostępne w ciągu 14 dni

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 3-4 dni
  • szt.
  • 9 000,00 zł / szt.

Nauticam NA-RX100VI Pro Pakiet jest przeznaczony dla aparatów Sony RX 100VI. To doskonała ergonomia, najwyższej klasy jakość wykonania, oraz innowacyjność Nauticam w niewielkim, przenośnym opakowaniu.

Cena może ulec zmianie, w zależności od kursu Euro.

PRZED ZAKUPEM PROSIMY O KONTAKT Z NASZYM SPECJALISTĄ FOTOGRAFII PODWODNEJ MARKIEM SADOWSKIM NR. TEL. 604 419 462 

Nauticam NA-RX100VI to model który od razu stał się ulubieńcem podwodnych fotografów. Tak jak poprzednie modele, tak i ten wyróżnia się ergonomicznością, wyraźnie opisanymi przyciskami oraz doskonałą kontrolą aparatu. Kompaktowa obudowa NA-RX100VI doskonale dopasowuje się do dłoni i z łatwością daje się utrzymać jedną ręką.

Obudowa wykonana z stopu aluminium a jej wodoszczelność to 100m. Spory 3" ekran wykonany z poliwęglanu pozwala na wygodną obserwację. 

Dodanie dłuższego obiektywu zmiennoogniskowego odpowiadającego 24-200 mm sprawia, że ​​RX100 VI odróżnia ten aparat od RX100 V. Dzieli on matrycę CMOS typu „stacked CMOS” o rozdzielczości 20,1 megapiksela i bardzo dokładny autofokus z detekcją fazową z modelem RX100 V. Stabilizacja obrazu w osi i tryb zdjęć seryjnych 24 kl./s (z autofokusem), RX100 VI jest gotowy do szybkiego fotografowania pod wodą.

RX100 VI rejestruje wideo 4K 30/24p, które jest próbkowane w dół z całej szerokości czujnika, dając niezwykle ostre szczegóły. Do przechwytywania w zwolnionym tempie jest 120 kl./s Full HD. Aby zapewnić dokładną ekspozycję i ostrość podczas nagrywania wideo, istnieje wiele narzędzi, w tym regulowane nakładki zebry i ostrości. Użytkownik może również dostosować szybkość i zachowanie autofokusa. Dla tych, którzy chcą zmaksymalizować zakres dynamiczny i nie mają nic przeciwko dodatkowemu przetwarzaniu końcowemu, wideo może być przechwytywane w S-Log. Aparat pokaże „poprawiony” podgląd podczas przechwytywania.


OPCJE PORTU

Obudowy RX100VI posiada system wymiennych portów N50. Ten nowy system portów pozwala na różne konfiguracje, aby sprostać każdej sytuacji od super szerokiego kąta do super makro! NA-RX100VI jest dostarczany z portem standardowym, który zapewnia pełny zoom przez obiektyw aparatu.

ZINTEGROWANY SYSTEM KONTROLI PODCIŚNIENIA I WYKRYWANIA NIESZCZELNOŚCI

Obudowa w wyposażeniu standardowym posiada zintegrowaną funkcję kontroli próżni i wykrywania nieszczelności. Z opcjonalnym zaworem próżniowym zapewni stałą kontrolę bezpieczeństwa przed zalaniem. Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LED pozwala wiedzieć czy próżnia jest stała, traci próżnię bądź następuje wtargnięcie wody.


ERGONOMICZNOŚĆ

Obudowy Nauticam słynną z wypracowanej funkcjonalności, aby podwodny eksploatator mógł mieć podstawowe funkcje w zasięgu ręki. Gumowe uchwyty oraz pokrętła gwarantują komfort pracy z obudową.

Wszystkie przyciski i pokrętła obudowy są bardzo wyraźnie opisane, co znacząco wpływa na komfort fotografowania i obsługi obudowy.

 

KOMPATYBILNOŚĆ
Dwa gniazda do mocowania światłowodów, znajdujące się w przedniej części obudowy, pozwalają na podpięcie do zestawu lamp synchronizowanych błyskiem lampy zintegrowanej z aparatem. RX100VI umożliwia automatyczne sterowanie mocą błysku TTL i może osiągać prędkości synchronizacji 1/2000 sek.

Wymiary : 151 x 101 x 136 mm

Waga na powierzchni : 1,05kg

Wodoszczelność : 100 m

W ZESTAWIE : 

- obudowa NA-RX100VI

- flexitray

- prawy uchwyt

- zestaw uchwytów z przedłużeniem spustu migawki

- mocowanie kulowe

- zapasowy o-ring do obudowy

- urządzenie do usuwania o-ringów

- zestaw kluczy imbusowych

- bateria CR2032

- zawór próżniowy

- instrukcja obsługi

- smar

 

Najważniejsze dane techniczne aparatu:

Przetwornik CMOS typu „stacked CMOS” o rozdzielczości 20,1 megapiksela

F2,8-4,5, odpowiednik 24-200 mm szkła powiększające

Wysuwany wizjer elektroniczny 2,36 mln punktów z ekwiwalentem 0,59x. powiększenie

Zdjęcia seryjne 24 kl./s z C-AF

Wideo UHD 4K przy 30/24p (downsampling z pełnej szerokości czujnika)

Przechwytywanie w zwolnionym tempie 1080p 120 kl./s

5-osiowa stabilizacja obrazu

3-calowy ekran dotykowy LCD

Autofokus z detekcją fazy w czujniku

Ładowanie przez USB