Obudowa podwodna Nauticam NA-A9 do Sony A9

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nauticam
  • Dostępność: Czekamy na dostawę
  • szt.
  • 15 450,00 zł / szt.

SONY NA-A9 dla aparatu Sony A9 

Profesjonalna obudowa podwodna Nauticam NA-A9 wykonana z aluminium idealnie dopasowana do aparatu. Ergonomiczne rozmieszczenie pokręteł pozwala na wygodną obsługę wszystkich funkcji aparatu bez odrywania rąk od obudowy. Wygląd, funkcjonalność, jakość i łatwość obsługi w jednym opakowaniu.

Profesjonalna obudowa podwodna Nauticam NA-A9 wykonana z aluminium idealnie dopasowana do aparatu. Ergonomiczne rozmieszczenie pokręteł pozwala na wygodną obsługę wszystkich funkcji aparatu bez odrywania rąk od obudowy. Wygląd, funkcjonalność, jakość i łatwość obsługi w jednym opakowaniu. Obudowa NA-A9 łączy w sobie ulepszone funkcje swoich poprzedników. Dzieli te same akcesoria do portów, co obudowa Nauticam NA-A7. Dzięki adapterowi będziemy mogli bez problemowo wykorzystać obiektywy z całej liniii DSLR N120 oraz innych.

Dźwignia blokująca port

Obudowa NA-A9 posiada opatentowaną dźwignie blokującą, wymagającej bardzo mało siły do zamknięcia i zabezpieczenia obudowy. Z łatwością i szybkością można wymienić baterię lub kartę pamięci.

Zintegrowane monitorowanie próżni

Obudowa w wyposażeniu standardowym posiada zintegrowaną funkcję kontroli próżni i wykrywania nieszczelności. Z opcjonalnym zaworem próżniowym zapewni stałą kontrolę bezpieczeństwa przed zalaniem. Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LED pozwala wiedzieć czy próżnia jest stała, traci próżnię bądź następuje wtargnięcie wody.

Resetowanie systemu próżniowego

Niebieski przycisk zintegrowany z obudową, umożliwia resetowania elektroniki monitorowania podciśnienia podczas zmiany obiektywu z przodu obudowy.

Ergonomiczność

Obudowy Nauticam słynna z wypracowanej funkcjonalności, aby podwodny eksploatator mógł mieć podstawowe funkcje w zasięgu ręki. Gumowe uchwyty oraz pokrętła gwarantują komfort pracy z obudową.

Kompatybilność

NA-A9 jest wyposażony w dwie przegrody M16 i jedną M14. Pozwala to na dodanie różnych akcesoriów, takich jak zawór próżniowy, elektroniczna przegroda wyzwalania błysku, a nawet HDMI do wideo.

Nauticam oferuje wymienne porty do różnego rodzaju dostępnych obiektywów. Port mocowany jest bezpośrednio do obudowy, przy pomocy nowego systemu portów, niekompatybilnego z dotychczas oferowanymi w innych obudowach. Port sprzedawany jest osobno.

Wszystkie przyciski i pokrętła obudowy są bardzo wyraźnie opisane, co znacząco wpływa na komfort fotografowania i obsługi obudowy.


Wymiary : 348mm x 200mm x 118mm

waga : 2,52 kg

maksymalna głębokość : 100m

 

W zestawie :

-obudowa

-zapasowy o-ring

-urządzenie do usuwanie o-ringów

-smar

-bateria