Obudowa podwodna Nauticam NA-7D MKII do Canon EOD 7DMKII

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nauticam
  • Dostępność: Dostępne w ciągu 14 dni
  • szt.
  • 15 400,00 zł / szt.

 Obudowa Nauticam NA-7D MKII do Canon EOD 7DMKII!!!

Jest oczywiste, że NA-7DMKII jest ulepszeniem obudowy NA-7D, ale w ciągu ostatnich 5 lat Nauticam zdumiewająco doszedł do wniosku, że nie jest to przydatne porównanie. NA-7D była ważną kwaterą dla Nauticam, ale obudowy Nauticam SLR znacznie się zwiększyły. Weźmy na przykład zatrzaski obudowy. NA-7D była ostatnią obudową firmy Nauticam, która używała zatrzasków ze stali nierdzewnej "starej szkoły". 

NA-7DMKII wykorzystuje proste, ale bezpieczne zamki blokujące, które od tamtej pory stały się sławne. Te zatrzaski są bardziej bezpieczne, łatwe do zamknięcia, a także eliminują zatkane klamry. NA-7DMKII reprezentuje idealny przykład obecnej konstrukcji obudowy Nauticam.

Opatentowana przez firmę Nauticam Dźwignia Zatrzaskowa Portów jest tak prosta w obsłudze, co umożliwia łatwe zmiany portu bez skręcania lub nadmiernego nacisku. Przycisk resetowania próżni wewnątrz zamocowania portu umożliwia również szybki reset systemu próżniowego z mocowania portu. Te elementy dodatkowo zmniejszają nacisk na prawidłowe przygotowanie sprzętu i pozwalają na więcej czasu na nurkowanie.

Dodane do tych teraz standardowe funkcje to ergonomiczne udoskonalenia, które dodatkowo zwiększają wrażenia wizualne zarówno dla entuzjastów zdjęć, jak i osób poruszających się w ruchu. Nowa dźwignia dwukanałowa pod prawą rączką przynosi ISO i M Fn (używana do wzorców obszaru AF) na wyciągnięcie ręki użytkownika. Nauticam podpis wielofunkcyjny, znaleziony na linii Nikon i NA-70D, zapewnia łatwy dostęp do wszystkich 65 punktów ostrości i możliwość poruszania się po przekątnych bez stopni schodowych. Wszystkie najważniejsze funkcje niezbędne do obsługi kamery znajdują się w zasięgu ręki użytkownika.

NA-7DMKII jest najbardziej wyrafinowaną obudową Nauticam SLR do tej pory. Każda funkcja aparatu staje się łatwiejsza dzięki starannej myśli i wzornictwie, wspomaganym przez wkład fotograficzny. Obudowa korzysta najlepiej z ostatnich obudów, takich jak NA-D810 i NA-5DMKIII i zawiera nowe ulepszenia dotyczące kluczowych metod kontroli narażenia zarówno dla użytkowników wideo, jak i zdjęć.

Nowością w obudowach firmy Nauticam w aparatach Canon SLR jest NA-7DMKII z dźwignią do włączania i wyłączania lampy błyskowej aparatu. Chociaż to zadanie można wykonać w menu Canon, łatwiej i szybciej można wyłączyć lub włączyć lampę za pomocą tej dźwigni.

Specyfikacja:

  • wymiary: 353mm (W) × 192mm (H) × 134mm (D)
  • waga: 2.73kg
  • wodoodporność: 100 m