Obudowa podwodna Nauticam NA-TG5

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nauticam
  • Dostępność: Na stanie
  • szt.
  • 3 690,00 zł / szt.

Nauticam ma przyjemność ogłosić wydanie obudowy NA-TG5 dla Tough TG-5, kieszonkowego "ultralekkiego" aparatu fotograficznego firmy Olympus. TG-5 oferuje imponujące ulepszenia z bardzo popularnych kamer serii TG-4 i TG-3, w tym wideo 4K 30p i FHD 1080p 120fps. Aparat jest wodoodporny do 15 m / 50 stóp bez obudowy, ale dzięki obudowie Nauticam NA-TG5 może generować obrazy nawet do głębokości 100 m lub 330 stóp! 

OLYMPUS TOUGH TG-5

TG-5 zyskał prawo do bycia twardym. Został zaprojektowany, aby wytrzymać trudne warunki i codzienne wypadki. Obiektyw został dodatkowo uszczelniony szkłem o podwójnych szybach, aby zapobiec parowaniu i kondensacji. Olympus nie poświęcił jakości obrazu, aby zbudować wytrzymałą kamerę.

TG-5 ma nowy sensor CMOS 12MP BSI z lepszą wydajnością przy słabym oświetleniu i procesorem TruePic VIII. Jest to ten sam procesor, który można znaleźć w aparacie Olympus OM-D E-M1 II i pozwala on na wykonanie do 20 klatek na sekundę.

Funkcje wideo obejmują teraz wideo o wysokiej prędkości 4K 30p, FHD 120 fps i ręczne ustawianie ostrości z funkcją ustawiania ostrości. Unikalny tryb mikroskopu daje TG-5 najwyższy współczynnik reprodukcji makro dowolnej kamery aktualnie dostępnej na rynku

OBUDOWA NA-TG-5

NA-TG5 oferuje legendarną wytrzymałość i ergonomię Nauticam dla Olympus TG-5. Frezowana aluminiowa obudowa zawiera funkcje pionierskie w lustrzankach, kompaktach i cyfrowych liniach kamer. Wszystkie elementy sterujące aparatu są wyraźnie oznaczone, a przycisk nagrywania wideo jest łatwo identyfikowany za pomocą kształtu i koloru.

Sprawdzony obrotowy zatrzask blokujący sprawia, że obudowa jest prosta i bezpieczna. Zintegrowany uchwyt na kciuk i wyrzeźbiony przycisk migawki sprawiają, że obsługa obudowy jest intuicyjna i wygodna.

NA-TG5 jest wyposażony w uchwyty do uchwytów i przedłużenie migawki dla użytkowników, którzy chcą korzystać z opcjonalnych uchwytów i tac.

Inne funkcje obudowy obejmują 2 porty światłowodowe, dźwignię łatwego dostępu, uchwyt gwintowany 52 mm do soczewek pomocniczych, odporne na zarysowania tylne okno, gwintowany otwór M10 i punkt mocowania zimnego obuwia.

Wodoodporność 100m
Waga 0,62 kg
Wymiary 162 mm (szer.) × 75 mm (wys.) × 1103 mm (D)