Obudowa podwodna Nauticam NA-A6500 do SONY A6500 Model 17417

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nauticam
  • Dostępność: Dostępne w ciągu 14 dni
    Czas realizacji: 20 dni roboczych
  • szt.
  • 8 800,00 zł 8 525,00 zł / szt.

Przedstawiamy NA-A6500
Nowa Nauticam Obudowa Sony a6500

OBUDOWA SPRZEDAWANA BEZ APARATU A6500

Nauticam NA-A6500 Obudowa podwodna dla Sony Alpha 6500 # 17417
 
Nauticam znany jest z ergonomią i doświadczenie w podwodnym świecie fotografii. Główne jednostki sterujące są w zasięgu ręki w zasięgu ręki podwodnych fotografów, dzięki czemu ściskając pod wodą nie jest wymagane. Obudowa i jego wyposażenie, jak łatwo utrzymać i doskonale leży w dłoni. Również w tym przypadku jest kompatybilny z tymi samymi akcesoriami jak inne mieszkania w tej klasie. Tak więc, stosowanie wielu różnych szkieł, porty adapterów, a jest to możliwe. Aparat może być stosowany bezpośrednio w obudowie, bez domyślnie.
NA-A6500 zawiera zintegrowany system uchwytów, które sprawdziły się w NA-A7 i NA-A7 obudów II jako wygodne. Niezawodne i wygodne użytkowanie, nawet przy grubych rękawicach nurkowych gwarantuje umieszczenia przycisku migawki oraz przyciski AE-L / AF-L po prawej rączki. Również w tym podwodna obudowa posiada dwa ¼ cala gwint do mocowania statywu różnych szyn i ramiona flash.
Nauticam synonim jakości i jest na całym świecie fotografów podwodnych znane i doceniane. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości, odpornego na słoną wodę aluminium, które zostało anodowanego. Przyciski są wykonane ze stali nierdzewnej.
 
Główne funkcje:
 
Zintegrowany system próżniowy z systemem ostrzegania przecieku
Ten standard urządzenia zapewnia stały nadzór wodoodporność w połączeniu z Nauticam M14 zawór podciśnieniowy 
 
uwolnienie
Dźwignia do wyzwalania aparatu bezpośrednio za pomocą zintegrowanego uchwytu, dzięki czemu nadaje się na każdą okazję. Zapomnij poszukiwania spust migawki podwodnego i nie przegap szansy na otrzymanie bardziej.
 
/ AF-L Dźwignia AE-L
Dźwignia, który jest uruchamiany za pomocą kciuka, umożliwiając ustawienia ostrości takie jak autofocus i wyłączania łatwo i szybko wykonać. Może to być również wykorzystywane podczas gdy drugi palec na spuście.
 
Opatentowany system blokujący port
Opatentowany system z Nauticam trzeba nawet w ekstremalnych sytuacjach nie otworzy sie przypadkowym otwarciem sprawy mają.
 
 
Szczegóły i specyfikacja:
max. Głębokość wody: 100m
Waga: 1,56kg (zaw. Uchwyty montażowe) i bale
Wymiary łącznie z uchwytami. 306x168x100mm (SxWxG)
Wymiary bez uchwytów: 198x168x100 (SxWxG)
 
 
 
Nowe akcesoria są sprzedawane osobno Uchwyt do baterii dla NA-A6500. Ta dodatkowa przestrzeń dla baterii zapewnia 2.5x wykonywania pojedynczego akumulatora i znajduje się w dolnej części obudowy podwodnej, bezpośrednio pod płytą montażową kamery 
 
Zakres dostawy:
Obudowa podwodna Nauticam NA-A6500 dla Sony A6500 wł. Uchwyty i wsporniki
Zapasowy O-ring
silikon

 

OBUDOWA SPRZEDAWANA BEZ APARATU A6500

OBUDOWA SPRZEDAWANA BEZ APARATU A6500