Obudowa podwodna Nauticam NA-70D do Canon 70D

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nauticam
  • Dostępność: Dostępne w ciągu 14 dni
  • szt.
  • 14 250,00 zł / szt.

Obudowa Nauticam NA-70D do Canon 70D!!!

Nauticam ogłasza wydanie NA-70D, najnowszej w uznanej linii precyzyjnie wykonanej obudowy podwodnej. Nauticam jest międzynarodowym liderem w innowacyjnych technologiach obudów, a nowa obudowa dla Canon 70D wykorzystuje to doświadczenie. Funkcje obejmują nowy, całkowicie zintegrowany elektroniczny system kontroli próżni - i liczne udoskonalenia, takie jak bardzo mądre techniki redukcji ciężaru oraz zaawansowane galwaniczne zapobieganie korozji.

Nauticam był pionierem licznych przełomów inżynierskich w poprzednich obudowach, które teraz są standardowe w NA-70D. Podobnie jak NA-6D, ta nowa obudowa pożycza kontrolę od braci Nikona - opatentowanego wielodyskowego kontrolera, który znajduje się w zasięgu ręki. Płyta Multi Controller Pad umożliwia pełne wielokierunkowe użycie 8-kierunkowego kontrolera, a jednocześnie umożliwiając wyjście z tylnego pokrętła sterowania z prawej strony obudowy. Ta kontrola jest szczególnie interesująca dzięki 70D przy użyciu autofokusa wideo ... z lekkim dotknięciem, użytkownik może zmieniać ostrość podczas wideoklipu, co pozwala na "wyostrzenie ostrości" i inne zaawansowane zdjęcia. Żaden inny producent obudowy nie ma tego, a żaden nie zbliża się do osiągnięcia tego ergonomicznego dostępu do 8-kierunkowego sterownika.

Nowy! Zintegrowany elektroniczny system kontroli próżni i wykrywania wycieków

Nauticam z przyjemnością informuje, że NA-70D jest pierwszą obudową dostarczaną wraz z nowym systemem próżniowym firmy Nauticam ze zintegrowanym elektronicznym systemem próżniowym i wykrywającym wycieki. Teraz operator może na chwilę zobaczyć stan próżni i szczelności obudowy. Prosty kodowany system oświetlenia LED pozwala użytkownikowi wiedzieć, że próżnia jest stała lub że obudowa traci próżnię. Wykrywanie wycieków jest wbudowane w ten sam obwód, więc jeśli nastąpi wnikanie wody, wystąpi sygnał dźwiękowy i wizualny. NA-70D jest dostarczany z trzecim portem grodziowym przeznaczonym specjalnie do systemu próżniowego, pozostawiając użytkownikowi dwa inne porty przegród kabli HDMI, kable synchronizacji i inne akcesoria.

Specyfikacja:

  • wymiary: 348mm (W) × 185mm (H) × 135mm (D)
  • waga: 3.17kg
  • wodoodporność: 100 m