Lampa podwodna L&M Sidekick do GoPro

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na stanie
  • szt.
  • 589,00 zł / szt.

Sidekick Duo firmy Light & Motion jest ultra-kompaktowym, mocnym światłem LED dla GoPro, które dołącza się do uchwytów. Światło posiada regulowane tryby wiązki światła, które zapewniają elastyczność w sterowaniu rodzajem światła dostosowanym do materiału filmowego.

Sidekick Duo firmy Light & Motion jest kompaktowym, mocnym światłem LED dla GoPro, które dołącza się do uchwytów. Światło posiada regulowane tryby wiązki światła, które zapewniają elastyczność w sterowaniu rodzajem światła dostosowanym do materiału filmowego. Zapewnia kąt 90° i 23° wiązki na powierzchni oraz kąt 60° i 12° wiązki pod wodą. Moc światła można regulować w zakresie od wysokiego, średniego i niskiego poziomu, przy maksymalnej wydajności 600 lumenów i 400 lumenów. Dwu przyciskowy system ułatwia przełączanie pomiędzy trybami pracy.

Sidekick prosto się mocuje do kamerki GoPro, jest kompatybilny z praktycznie każdym mocowaniem. Po wyjęciu z pudełka mocuje się go pionowo z boku kamery, ale można go również zamontować nad kamerą za pomocą opcjonalnego zestawu do montażu na ramieniu.


Sidekick jest zasilany za pomocą wewnętrznej baterii litowo-jonowej, która umożliwia nieprzerwany czas pracy do czterech godzin w trybie niskiej mocy. Akumulator jest ładowany za pomocą dołączonego kabla , który wsuwa się na Sidekick i podłącza do dowolnej standardowej ładowarki USB. Czas ładowania rozładowanego akumulatora wynosi około 4,5 godziny. Kolorowy wskaźnik LED wyraźnie wskazuje poziom naładowania baterii podczas użytkowania i ładowania.

Waga : 123 g

Strumień światła : 600 lumenów / 400 lumenów

Wodoszczelność : 60 m

Kąt świecenia : 90°/ 23°