Komputer nurkowy Suunto D5 WHITE

  • szt.
  • 2 786,00 zł 2 659,00 zł / szt.

Łatwy w obsłudze komputer nurkowy z trybem nurkowania ze wstrzymanym oddechem i opcją kontroli ciśnienia w butli

Unowocześniony model Suunto D5 jest dostępny w szerokiej gamie wyrazistych kolorów, z nowym, miękkim i wygodnym paskiem silikonowym, zapewniającym doskonałe dopasowanie. Lekkie, wyposażone w mnóstwo przydatnych funkcji (takich jak tryb nurkowania ze wstrzymanym oddechem i opcjonalna bezprzewodowa kontrola ciśnienia w butli) urządzenie oferuje wszystko, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, gdzie nurkujesz.

 

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI I MOŻLIWOŚĆ DOSTOSOWANIA WYGLĄDU

Nowy zegarek Suunto D5 został zaprojektowany w taki sposób, aby jego użytkowanie było jak najłatwiejsze, co pozwoli na radosne przeżywanie przygód i odkrywanie wspaniałego podwodnego świata. Baw się stylem, zmieniając pasek, aby dostosować go do wybranej stylizacji. Po zakończeniu nurkowania połącz się bezprzewodowo z aplikacją Suunto, aby ponownie przeżywać i udostępniać przygody znajomym.


ŁATWE NURKOWANIE

Śledź szczegółowe dane nurkowania na wyjątkowo przejrzystym, kolorowym wyświetlaczu z wysokim kontrastem. Wybieraj spośród 4 trybów nurkowania i przeglądaj proste, intuicyjne menu za pomocą trzech przycisków, aby łatwo przełączać między widokami i ustawieniami.


PODZIEL SIĘ ZE ZNAJOMYMI

Po zakończeniu nurkowania z łatwością przenoś swoje dzienniki nurkowania do telefonu komórkowego za pośrednictwem łącza Bluetooth. W aplikacji Suunto możesz ponownie przeżywać swoje nurkowania, dodawać zdjęcia i udostępniać podwodne przygody znajomym.


DOPASUJ ZEGAREK DO WŁASNEGO STYLU

Z łatwością wymieniaj pasek dzięki systemowi szybkiego odpinania, aby dopasować zegarek do własnego stylu. Wybierz kolor pasujący do pozostałego wyposażenia nurkowego lub dobierz kolor silikonowego bądź skórzanego paska, aby uzupełnić codzienne stylizacje.


BEZPRZEWODOWY KOMFORT

Monitoruj ciśnienie gazu w wygodny sposób prosto z nadgarstka. Wyświetlaj ciśnienie w butli na wyświetlaczu po sparowaniu D5 z czujnikiem Suunto Tank POD przed nurkowaniem.

 

Materiał pierścienia (ramki): Stal nierdzewna
Materiał szkiełka: Kryształ mineralny
Materiał koperty: Kompozyt
Materiał paska: Silikon
Waga 90 g / 3,17 uncje
Wodoszczelność 100 m (ISO 6425, EN 13319)
Łączność (między urządzeniami)

indukcyjny (Tank Pod), Bluetooth Smart

Wskaźnik stanu baterii ikona + pozostałe godziny nurkowania
Typ baterii akumulator litowo-jonowa 
Godzina, data tak
Budzik 1 alarm codzienny
Podawanie godzin w dwóch strefach czasowych  tak
Stoper  tak
Języki 19 języków w tym Polski 
Podświetlenie LED
Jednostki metryczne i imperialne tak
Typ wyświetlacza matrycowy
Rozdzielczość wyświetlacza 320x300
Wskaźnik stanu baterii wskaźnik niskiego poziomu baterii
Czas pracy baterii (nurkowanie)

do 6–12 godzin nurkowania przy pełnym naładowaniu lub do 6 dni w trybie czasu