INON zestaw: filtry/SD Front Mask/konwerter UCL-G165 SD do GoPro HERO 5/6

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: INON
  • Dostępność: Na stanie
  • szt.
  • 1 535,00 zł 1 450,00 zł / szt.

INON zestaw: filtry/SD Front Mask/konwerter UCL-G165 SD do GoPro HERO5!!!

 

Zestaw filtrów kolorów dla HERO5 został zaprojektowany specjalnie do połączenia GoPro® HERO5 i jego opcjonalnej obudowy "Super Suits Dive housing dla HERO5 Black", aby umieścić ją w obiektywie Port obudowy do odbijania naturalnego koloru z mniej niebieskim odlanym. Zestaw składa się z trzech różnych filtrów; Zielonej wodzie, płytkiej wodzie (do 15 m) lub głębokiej wodzie (15 m lub większej), aby korzystać z różnych warunków fotografowania

The SD Front Mask do HERO5 jest prostym rozwiązaniem, aby dodać obiektyw lub system ramienia do obudowy do nurkowania dla GoPro HERO5 Black.

SD Mount Bayonet z systemem blokowania
Wyposażony w system bagnetowy INON "SD Mount" z dodatkową funkcją blokowania zapewniającą łatwą i szybką wymianę, a także niezawodną instalację obiektywu podwodnego i półokrągłego INON "UFL-G140 SD" lub "UCL-G165 SD. "Zaprojektowany wyłącznie do aparatów akcji takich jak GoPro®. Oczywiście The SD Front Mask do HERO5 jest użyteczna bez dołączenia soczewki.

Konwerter makro przystosowany jest do fotografowania bardzo małych obiektów. Z łatwością przy użyciu UCL-G165 SD można sfotografować najmniejszych mieszkańców koralowych raf takich jak np. pigmejskie koniki morskie czy ślimaki. Nadaje się równie dobrze do fotorafowania w warunkach słabej widoczności.

Konwerter pozwala na zachowanie pewnej odległości od fotografowanego obiektu, zapewniając jednocześnie wystarczającą ilość przestrzeni w celu ustawienia odpowiedniego oświetlenia. Możliwe jest jednocześnie użycie zoomu, dzięki czemu można dokładnie sfotografować detale ledwie widoczne gołym okiem.