Płetwy Aquaspeed WOMBAT

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Aquaspeed
  • Availability: Exists
  • szt.
  • 119.00 zł / szt.

PŁETWY DLA DOROSŁYCH!!!

Nowoczesne, komfortowe, regulowane płetwy przeznaczone do snorkelingu i łatwych, rekreacyjnych nurkowań. Ich kompaktowa budowa, a w szczególności niewielka długość piór powoduje, że są to doskonałe płetwy dla osób, które często podróżują i zależy im na niewielkich gabarytach i masie bagażu. Zmniejszone pióra sprawiają również, że płetwy WOMBAT sprawdzą się również w treningu na basenie.

Płetwy WOMBAT cechują się dużą stabilnością podczas pływania, dzięki otworom w piórach, które odprowadzają część wody, a także dzięki elastycznym elementom, które w trakcie ruchu płetwy w wodzie, kierują ją wzdłuż piór. Z kolei gumowane wzmocnienia po bokach piór zwiększają ich elastyczność i chronią płetwy przed uszkodzeniami. 

Płetwy WOMBAT idealnie nadają się do użytku na gołą stopę lub z neoprenowymi butami. Regulowany, rozszerzony w środkowej części pasek, który można całkowicie wypiąć z regulatorów umożliwia niezwykle łatwe zakładanie i zdejmowanie płetwy. Dodatkowo, takie rozwiązanie sprawia, że płetwy te pasują do wielu rozmiarów stopy. 

Płetwy WOMBAT wykonane zostały z najwyższej jakości wytrzymałych materiałów zapewniających żywotność płetw.

 

Rozmiary: 38-41 i 42-45

W zamówieniu w uwagach prosimy podać kolor i rozmiar płetw, w przeciwnym razie wysyłamy losowy kolor!