Obudowa Nauticam NA-RX100VI Pro Package dla Sony RX100VI

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Nauticam
  • Availability: Exists
  • szt.
  • 7,066.00 zł / szt.

Nauticam NA-RX100VI Pro Pakiet jest przeznaczony dla aparatów Sony RX 100VI. To doskonała ergonomia, najwyższej klasy jakość wykonania, oraz innowacyjność Nauticam w niewielkim, przenośnym opakowaniu.

Nauticam NA-RX100VI to model który od razu stał się ulubieńcem podwodnych fotografów. Tak jak poprzednie modele, tak i ten wyróżnia się ergonomicznością, wyraźnie opisanymi przyciskami oraz doskonałą kontrolą aparatu. Kompaktowa obudowa NA-RX100VI doskonale dopasowuje się do dłoni i z łatwością daje się utrzymać jedną ręką.

Obudowa wykonana z stopu aluminium a jej wodoszczelność to 100m. Spory 3" ekran wykonany z poliwęglanu pozwala na wygodną obserwację.


OPCJE PORTU

Obudowy RX100VI posiada system wymiennych portów N50. Ten nowy system portów pozwala na różne konfiguracje, aby sprostać każdej sytuacji od super szerokiego kąta do super makro! NA-RX100VI jest dostarczany z portem standardowym, który zapewnia pełny zoom przez obiektyw aparatu.

ZINTEGROWANY SYSTEM KONTROLI PODCIŚNIENIA I WYKRYWANIA NIESZCZELNOŚCI

Obudowa w wyposażeniu standardowym posiada zintegrowaną funkcję kontroli próżni i wykrywania nieszczelności. Z opcjonalnym zaworem próżniowym zapewni stałą kontrolę bezpieczeństwa przed zalaniem. Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LED pozwala wiedzieć czy próżnia jest stała, traci próżnię bądź następuje wtargnięcie wody.


ERGONOMICZNOŚĆ

Obudowy Nauticam słynną z wypracowanej funkcjonalności, aby podwodny eksploatator mógł mieć podstawowe funkcje w zasięgu ręki. Gumowe uchwyty oraz pokrętła gwarantują komfort pracy z obudową.

Wszystkie przyciski i pokrętła obudowy są bardzo wyraźnie opisane, co znacząco wpływa na komfort fotografowania i obsługi obudowy.

 

KOMPATYBILNOŚĆ
Dwa gniazda do mocowania światłowodów, znajdujące się w przedniej części obudowy, pozwalają na podpięcie do zestawu lamp synchronizowanych błyskiem lampy zintegrowanej z aparatem. RX100VI umożliwia automatyczne sterowanie mocą błysku TTL i może osiągać prędkości synchronizacji 1/2000 sek.

Wymiary : 151 x 101 x 136 mm

Waga na powierzchni : 1,05kg

Wodoszczelność : 100 m

W ZESTAWIE : 

- obudowa NA-RX100VI

- flexitray

- prawy uchwyt

- zestaw uchwytów z przedłużeniem spustu migawki

- mocowanie kulowe

- zapasowy o-ring do obudowy

- urządzenie do usuwania o-ringów

- zestaw kluczy imbusowych

- bateria CR2032

- zawór próżniowy

- instrukcja obsługi

- smar