Aparat Sony DSC-RX100 V A

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Na stanie
  • szt.
  • 3 619,00 zł / szt.

Cashback Sony - 400zł (18.10.19 - 02.02.20)

Sony RX100 VA – to najlepszy kompaktowy aparat obecnie na rynku. Idealnie się nadaje do fotografowania oraz filmowania w rozdzielczości 4K. Odchylany Ekran o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 3 cali.

Aparaty serii RX100 ma znaną matrycę typu 1,0 , szybki autofokus (0,05s) oraz 315 gęsto rozmieszczonych punktów AF z detekcją fazy zapewnia szerokie pokrycie (65% obszaru obrazu matrycy) oraz umożliwia uzyskanie precyzyjnego autofokusa i śledzenia nawet małych i szybko poruszających się obiektów.

Jakość i bezkompromisowa kompaktowość

Wysoka technologia do obrazowania wysokiej jakości odziedziczonego z serii RX jest zapakowana w wyjątkowo solidny, sztywny i zwarty korpus. Wraz z przetwornikiem obrazu CMOS Exmor RS ™ i procesorem obrazu BIONZ X ™, ta solidna jakość i dyskretny design aparatu zapewniają, że będziesz gotowy do filmowania z większą swobodą przy każdej okazji.

Tryb nagrywania filmów w jakości 4K z pełnym odczytem pikseli bez łączenia ich w grupy kompresuje o 1,7 więcej danych niż jest to wymagane. Dzięki temu filmy 4K wyglądają po prostu doskonale.

Bardziej uniwersalne sterowanie

Aparat The RX100 V ma doskonały, wysuwany wizjer OLED z powłoką antyodblaskową ZEISS , wielofunkcyjny pierścień sterowania i niestandardowe przyciski, a do tego wychylany o 180° ekran LCD znany z poprzedniego modelu.

Super slow motion

Nagrywaj wysokiej jakości filmy w bardzo wolnym tempie z wysoką szybkością odtwarzania do
960 fps / 1000 fps (40-krotna normalna liczba klatek na sekundę). ,

Nadzwyczajna jakość obrazu i zdjęcia seryjne

Nie musisz wybierać pomiędzy jakością obrazu a prędkością rejestrowania. Dzięki udoskonalonemu systemowi przetwarzania obrazu oraz czasowi reakcji model RX100 V może rejestrować obrazy o rozdzielczości ponad 20 MP z prędkością 24 kl./s.

Lepsza ostrość dzięki szybkiemu, hybrydowemu systemowi AF

Szybki, hybrydowy system AF z szerokim pokryciem autofokusa umożliwia błyskawiczne ustawienia ostrości i precyzyjne śledzenie, co pozwala rejestrować wyraźne obrazy nawet podczas nagrywania filmów w 4K.

Odchylany o 180° ekran LCD: elastyczność przy komponowaniu ujęć

Odchylany ekran o przekątnej 3 cali i wysokiej rozdzielczości ułatwia komponowanie obrazu w przypadku autoportretów i rejestracji obrazu znad głowy lub z poziomu podłoża. Można go użyć w przypadku rejestracji obrazu z górnej lub dolnej perspektywy i tworzyć wspaniałe, twórcze kompozycje.

Moje menu — własny interfejs

Funkcja Moje menu pozwala dostosowywać menu i tworzyć w nich własne elementy, które można szybko przywołać. Możliwe jest także przypisanie do przycisków 31 nawet 30 funkcji, co oznacza przebudowanie interfejsu aparatu pod kątem własnych preferencji 

 

DANE TECHNICZNE :

- obiektyw ZEISS Vario-Sonnar® T*

- wymiary 101,6 x 58,1 x 41

- ogniskowa : f = 8,8-25,7 mm

- autofokus : pojedynczy AF, automatyczny AF, ciągły AF, DMF, manual focus

 

W ZESTAWIE :

aparat, akumulator NP-BX1, zasilacz sieciowy AC-UUD 12, kabel microUSB, pasek na nadgarstek, pasek adaptera, instrukcja obsługi